ФОТО ГАЛЕРИЯ
2012-04-18 14:00:00
Вицепрезидент-Софийски университет-конференция
14 април 2012 г. Вицепрезидентът Маргарита Попова откри научна конференция, посветена на Деня на Българската конституция и на юриста. Форумът се провежда и във връзка с отбелязването на 120-та годишнина от създаването на Юридическия факултет на Софийския университет “Св. Климент Охридски”.
ОЩЕ ОТ ФОТО ГАЛЕРИЯ
7 юни 2026 | 10:10
Илияна Йотова подкрепи Благотворителния "Мач на надеждата", организиран от Фондация "Стилиян Петров"

4 май 2026 | 12:12




