ФОТО ГАЛЕРИЯ
2012-05-18 12:00:00
Вицепрезидент-Лекция-УНСС
18 май 2012 г. Вицепрезидентът Маргарита Попова изнесе в УНСС лекция на тема „Президентската институция и отношението й към другите власти”. Работата на властите е да си сътрудничат, да се интегрират, да се уважават, да работят заедно, дългосрочно. Това е залог за успеха", заяви вицепрезидентът по време на лекцията си.
ОЩЕ ОТ ФОТО ГАЛЕРИЯ
7 юни 2026 | 10:10
Илияна Йотова подкрепи Благотворителния "Мач на надеждата", организиран от Фондация "Стилиян Петров"

4 май 2026 | 12:12




